نانومحتوا


تولید محتوای سئو شده

هر کسب و کاری، برای رسیدن به نتایج ابتدایی گوگل نیاز به تولید محتوای تخصصی و سئو شده دارد. تولید محتوای هدفمندی که بتواند سوالات کاربران و یا مشتری ها را پاسخ داده، آموزش های تخصصی در زمینه کسب و کارمان داده، به خوبی محصولاتمان را معرفی کرده و پاسخگوی نیاز افراد باشد. در نهایت دوسر سود بوده یعنی هم ما و هم مشتریان را به هدفی که داریم برساند.

هدف ما از داشتن وبسایت از این چند دسته فراتر نمی رود: یا در پی برندسازی کسب و کارمان هستیم، یا در حال معرفی خدمات مان و یا به دنبال فروش محصولاتمان. در همه این موارد مشتری هایی از سراسر دنیا با استفاده از موتور جستجوی گوگل به تماشای کسب و کار ما خواهند آمد. این آمدن و بازدید کردن و خریدن به شرطی است که ما بتوانیم به خوبی از فرصت راه یافتن به رتبه های برتر استفاده کنیم. این کار جز با تولید محتواهایی حرفه ای و اصولی میسر نمی شود.


تیم تولید محتوای نانوپردازان(نانومحتوا) افرادی خلاق و آموزش دیده در حوزه تولید محتوای سئو شده و تخصصی برای کسب و کار شما هستند.

در نانوپردازان به جای تولید محتوای بی هدف، ابتدا پرسرچ ترین کلمات کلیدی در حوزه کاری و سایت شما را با ابزارهای مختلفی بررسی می کنیم. علاوه برانجام این کار، سایت های پربازدید در حوزه کاری تان را با ابزار دیگری شناسایی کرده تا بررسی کنیم این سایت ها از چه کلمات کلیدی از گوگل ورودی می گیرند. پس از انجام دقیق همه این مراحل نوبت می رسد به تولید محتوایی تألیفی، با کیفیت، با قدرت بالای انتقال مفاهیم و با رعایت کامل اصول سئو.

هیچکدام از محتواهای تولید شده، کپی شده از منابع دیگر نبوده و همگی تالیفی و با ذهن خلاق نویسنده ها تولید می شود.

تولید محتوای انگلیسی

خیلی از شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب و کارها علاوه بر ایران، در کشورهای دیگر نیز فعال بوده و مخاطبان بین المللی دارند. این کسب و کارها نیاز به داشتن وبسایت های دوزبانه یا سایت هایی به زبان انگلیسی و به دنبال آن، تولید محتوا به زبان انگلیسی دارند. تولید محتواهای انگلیسی با استفاده از کلمات کلیدی پرسرچ جهانی، به این کسب و کارها در سئو شدن سایت و برندینگ، صادرات محصول و افزایش فروششان در سطحی وسیع، کمک بسیار زیادی می کند.

اگر وبسایت انگلیسی و بین المللی و با مخاطبان نیتیو دارید ، کار را به ما بسپارید. برای سایت تان محتواهای انگلیسی تالیفی و ترجمه ای به انتخاب خودتان تولید می کنیم.

نویسنده های انگلیسی نانوپردازان(نانومحتوا) با تجربه نوشتن محتواهای انگلیسی برای سایت های مطرح انگلیسی زبان، می توانند به کسب و کارشما کمک کنند.

در راه رسیدن به رویای جهانی شدن کسب و کارتان روی کمک ما حساب کنید.
about

درباره نانو پردازان

گروه نانو پردازان (NPT group) در سال 1386 فعالیت خود را در حوزه های گوناگون IT آغاز نمود ، که پس از گذشت یک دهه از فعالیت این شرکت، تیم نرم افزاری متخصص و قدرتمندی تشکیل و شروع به تولید و طراحی ساز و کار های نرم افزاری تحت وب نموده است که در زیر به تعدادی از فعالیت های نرم افزاری اشاره می کنیم

  • فروشگاه های اینترنتی
  • سایت های بازاریابی شبکه ای
  • سایت و نرم افزار های مالی و اداری
  • سایت و نرم افزار های CRM
  • سایت و نرم افزار های تفریح و سرگرمی

گروه نانوپردازان همیشه در حال خلق پروژه های جدید با ایده های خلاقانه است که بزودی بصورت رسمی معرفی و رونمایی خواهد شد .

مارکتینگ

مارکتینگ

  • افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش)
  • تبلیغات کلیکی
  • تبلیغات بنری
  • افزایش بازدید
  • و...

گروه نانوپردازان همیشه در حال خلق پروژه های جدید با ایده های خلاقانه است که بزودی بصورت رسمی معرفی و رونمایی خواهد شد .سال سابقه
مشتریان
وب سایت ها
ارتباط باما

در صورت نیاز به هرنوع مشاوره ، اطلاعات یا پیشنهادات با ما تماس بگیرید